Eşya depolama taşıma nakliyesi nakliyat firmaları

Eşya Depolama

Evden eve nakliye hizmetleri yanında eşya depolama hizmetini de titizlikle sizlere sunmaktayız. Temiz uygun koşullarda eşyalarınız saklanmaktadır.

EŞYA DEPOLAMA

Günümüzde birçok aile veya birey çeşitli sebeplerle eşyalarını geçici bir süre için depolama ihtiyacı hissetmektedir. Özellikle geçici görev ile yurt dışına veya yurt içine iş nedeniyle görevlendirilen aileler ev eşyalarını bu süre içerisinde depolamak ve gelişmelere göre hareket etmek istemektedirler.

Eşya depolamak isteyen bir diğer kesim ise kentsel dönüşüm ile büyükşehirlerde geçici bir süreliğine evlerini kapatıp inşaat sürecini yazlık veya bir yakınının yanında geçirmek isteyen ailelerdir.

Depolama işlemleri taşınma nakliye şirketleri tarafından kolay bir şekilde müşterilere sunulan bir hizmettir. Nakliye depolama şirketleri eşyalarınızın cins ve türüne göre ayrı ayrı depolarda muhafaza etmektedirler. Özel dolaplar ve koliler içerisinde etiketlenerek titizlikle yerleştirilmektedirler. Koli ve özel dolaplara sığmayan eşyalarsa özel çelik raflara yerleştirilir. Eşya depolama oldukça titizlik gerektiren bir hizmettir. Deponun nemsiz, havalandırma sistemi mevcut, hijyen ve temiz bir ortam olması çok önemlidir. Ayrıca eşya depolanan deponun 24 saat güvenlikli bir ortam olması gerekmektedir.\"asansörlü

Eşya depolama gibi bir hizmet alacak olan müşterilerimize eşya depolama tavsiyesi olarak mutlaka nakliyat şirketi ile eşya depolama sözleşmesi yapmanızı öneriyoruz. Eşya depolama fiyatları çok değişiklik göstermektedir. Eşya depolama İstanbul Anadolu yakası firması olan Yavuz Nakliyat olarak sizlere her türlü eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Eşya depolama süreci öncesi tıpkı evden eve nakliyat hizmet gibi öncelikle eşyalarınızı görmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Evinize veya işyerine gelerek eşyalarınızı görerek sizlerle konuşup anlaşıp sözleşiyoruz. Depolama öncesi eşyalarınızı paketliyor ve ambalajlıyoruz. Modüler olan mobilyalarınızı söküp parçalarını özenle paketliyoruz. Paketleme işlemi sonrası eşyalarınızı belirlediğimiz gün ve saate nakliye araçlarımıza yükleyerek depolarımıza götürüyoruz. İstediğiniz ve belirttiğiniz süre içerisinde eşyalarınızı depolarımızda muhafaza ediyoruz. Depolama süresi sonunda yine siz müşterilerimizin belirttiği adrese gün ve saatte eşyalarınızı depomuzdan nakliyat araçlarımıza yükleyerek yeni mekanınıza eşyalarınızı taşıyoruz. Eşyalarınızdan erekli olanların montajını yaparak size teslim ediyoruz. Karşılıklı depolama öncesi yaptığımız her iki tarafta bulunan depolama sözleşmesi doğrultusunda hizmetimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizlerin hizmet anlayışını her zaman geliştirmektedir. İstek ve önerilerinizi web sitemiz üzerinden bize bildirmenizi önemle rica ederiz.